+90 535 881 41 51

YAZ OKULLARI


YAŞAM ALANLARI

Yaşam alanlarınız yaz okuluna dönüşüyor !
Sitelerde yaşayan gençlere ve çocuklara özel olarak sunulan Yaz Spor Okulu programlarımız butik ve özel bir hizmettir. Çalışma programları sitenin sosyal ve spor alanlarının durumuna göre hazırlanmakta olup branşında uzman eğitmenlerden oluşan ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Sizin ve çocuğunuz için avantajlarını kısaca aşağıdaki başlıklarda toplayabiliriz.

1. Servis, yemek ve güvenlikten tasarruf
2. Veliler için çocuklarını istediği zaman izleme/takip etme imkanı
3. Kendini ispat etmiş program kalitesi.

PROGRAMIN İÇERİĞİ
Yaz Spor Okulu, sitenin sosyal ve sportif alanlarının durumuna ve site yönetiminin tercihine göre yarım veya tam gün olarak uygulanmaktadır. Yarım gün programlarımızda basketbol, yüzme ve tenis, tam gün programlarında ise ek olarak yabancı dil, jimnastik, satranç ve masa tenisi, görsel sanatlar ve drama branşları seçmeli olarak sunulmaktadır.

Çalışmalar yaz tatiline özel olarak aylık bazda yapılmakta olup hafta içi beş gün şeklindedir. Haftada bir kez akşamları açık hava sineması + pop corn, eğlenceli oyunlar ve yarışmalar düzenlenir. Her katılımcıya Batı Spor Külübü Yaz Okulları logolu şort, şapka ve t-shirt hediye edilir. Program sonunda düzenlenen kokteylde başarı sertifikalarının yanında program süresince çekilen fotoğraflar verilir.

REFERANSLARIMIZ
Antorman, Çekmeköy FibaLife, Sinpaş Aqua City, Çengelköy Doktorlar Sitesi, Metrogarden, Tercih Koleji, Örnek Koleji ve Ata 2 Sitesi'ni 2007'den beri uzun zamandır çalıştığımız yerlere örnek olarak gösterebiliriz.


KURUMSAL
İstanbul genelinde kurumsal anlaşmalı olarak çalıştığımız bir çok özel okulun bünyesinde organize ettiğimiz yaz okullarımız okul kayıtlı öğrencileri haricinde tüm çevreye açıktır. Kurumsal yaz okullarımız hafta içi beş tam gün formatında uygulanmakta olup sabah 08:00 ile akşam 17:30 arasığnda eğitim vermektedir. Bir dönemi dört haftadan oluşan yaz okullarımızda sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi atıştırması çocuklarımızın harcayacağı kaloriler hesaplanarak menüleştirilir.

Yaz okullarımızda Yüzme-Basketbol-Tenis-Etüt-Yabancı dil-Görsel sanatlar-Jimnastik-Drama ve floorball branşlarında eğitim verilmektedir. Dönemde bir outdoor gezi organize edilir. Haftanın son günleri çeşitli partilerle kutlanır. Kurumsal organizasyonlarımızda servis imkanımız bulunmakla beraber her branşın uzmanlık sahibi eğitmeni ders vermektedir.