+90 535 881 41 51

ÜMRANİYE BASKETBOL OKULU

Batı Spor Kulübü basketbol antrenmanları 2000 yılında Ümraniye 75. Yıl Cumhuriyet Ticaret Meslek Lisesi Spor Salonu'nda başlamıştır. 07-17 yaş arası gençlerimize yönelik olarak uzman antrenörler eşliğinde hafta içi 18:30 - 21:30, hafta sonu 09:00 - 19:00 saatleri arasında devam etmektedir.

Yaşlara göre birden fazla grup bulunabilir. Gruplar en fazla 18 kişilik kontenjan ile sınırlandırılmıştır. Antrenmanlar 2 antrenör eşliğinde yapılır.


Notlar: Sporcuların fiziksel altyapısı ve yetenekleri doğrultusunda katılacağı gruplarda değişiklik olabilir. Yıldız kategorisinden itibaren basketbolcuların haftada 2 gün top antrenmanlarına ek olarak 2 gün daha fitness ve kondisyon antrenmanları için çalışma programları vardır. Bunların gün ve saatleri sporculara göre düzenlenmektedir.

ÇENGELKÖY BASKETBOL OKULU

Batı Spor Kulübü basketbol okulları merkezimiz olan Ümraniye'den sonra 2009 yılında Çengelköy Lisesi Spor Salonu'nda da faaliyetine başlamıştır. Daha çok minik ve küçük yaş grubu sporcularına eğitim verilmektedir. Buradaki sporcularımızın antrenmanları yanında yıl boyunca süren turnuvalara katılımıyla eğitimleri desteklenmektedir. Gruplar en fazla 20 kişilik kontenjandır. Antrenmanlar 2 antrenör eşliğinde yapılır.


Notlar: Sporcuların fiziksel altyapısı ve yetenekleri doğrultusunda katılacağı gruplarda değişiklik olabilir. Bunların gün ve saatleri sporculara göre düzenlenmektedir.