+90 535 881 41 51

YAZ KAMPLARI

BASKETBOL KAMPI
Geniş antrenör kadrosu ile yaz dönemi ve sporcuların fizilsel özelliklerine göre özel olarak hazırlanmış antrenman programlarının uygulandığı Basketbol kampımızda tekne turları, eğlenceli yarışmalar ve bir çok sürpriz etkinlik sporcularımızı bekliyor.

VOLEYBOL KAMPI
Voleybol oynamaya devam eden ya da Voleybolu seven kız sporcularımızın katılabileceği kampımızda teknik geliştirici ve fiziksel seviyelerini artırıcı programlar eşliğinde çalışmalar ve bir çok aktivitenin bulunduğu eğlenceli bir tatil sporcularımızı bekliyor.

İNGİLİZCE KAMPI
Kampçıların seviyeleri belirlendikten sonra 10 ar kişilik gruplara ayrılıp bir haftalık programda 15 saat İngilizce eğitimini yabancı ve türk eğitmenlerle tamamlayarak ders saatleri dışında da kamp yaşamları boyunca sadece İngilizce konuşmaya yönlendiriliyorlar.

KARATE KAMPI
Karate sporcusu olmak ya da sadece karate ye meraklı olmak ve denemek istemek bu kampa katılmak için yeterli. Temel eğitimin de verildiği karate kampımızda başlangıç-orta ve ileri seviyelerde gruplara ayrılarak fiziksel performansı artırıcı antrenman programları eşliğinde çalışılmaktadır.

JİMNASTİK KAMPI
Katılımcılarımızın bireysel gelişiminin yanında takım çalışmasına yatkınlıklarının da artırılmasının hedeflendiği kampımızda temel eğitim ve temel becerilerinin artırılmasını hedefleyen programlar uygulanmaktadır.

FİZİKSEL GELİŞİM KAMPI
Herhangi bir branşta daha iyi olmayı hedeflemiş olan katılımcılarımızın daha çok fiziksel gelişiminin üzerinde durulduğu kampımızda sıçrama, çabukluk, dayanıklılık, patlayıcı kuvvet, denge ve koordinasyon çalışmaları ile tam anlamıyla fiziksel gelişim sağlamaları hedeflenmiştir.


KAMPLARIMIZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN