+90 535 881 41 51

VELİ ÇOCUK KAMPI

NEDEN VELİ ÇOCUK KAMPI?
Veli çocuk kampı daha önce hiç yaşamadığınız duyguları sizlere sunacaktır. Ortak ilgi alanları yaratıp bundan keyif almak ve bunu çocuğa hissetirmek, çocuk ve veli arasındaki ilişkiyi daha da kuvvetlendirecek ve çocuğun gelişimi için önemli bir adım olacaktır. Çocuğunuz anne-babasının farklı yönlerini de modelleme imkanı bulsun. Sizin oyunlar karşısında aldığınız başarı yada yenilgide sergilediğiniz tutum bir ömür boyu çocuğunuzun kişiliğinde yer edecek örnek modelleri oluşturur.

Çocuğunuz kaya tırmanışı esnasında zorlanıp vazgeçmek üzere olduğunda velisinin "sana güveniyorum, başarabilirsin" sözleri onu hayatının ileriki yaşlarında olacağı gibi o anda da zirveye taşıması ve bunun çocuk üzerinde yaratacağı özgüven başka hiçbir şekilde oluşturulamaz. Biz kaliteli ve kalıcı bir paylaşım için doğanın tüm yönlerini oyunlarımızda ve mekanlarımızda kurgulayarak kullanıyoruz. Kamplarımızda sadece iyi vakit geçirmek adına oyunlar oynatıp, eğlenceli yarışmalar düzenlemiyoruz. Her oyunun çocuk ve veli için bir hedefi ve uzun vadede çocuğa örnek teşkil edecek bir ana fikri var. Bu çerçevede veli ve çocuk bir ömür boyu sürecek özel anıların paydaşı oluyorlar. 

Veli Çocuk Kampımıza katıldıktan sonra ilk kamp ne zaman diye çocuğunuzla birbirinize soracaksınız. Doğa her zaman olduğu gibi yeşili ve kokusu ile sizleri büyüleyecek ve bir ömür boyu çocuğunuzun çevreye duyarlı bir birey olarak yaşaması ve davranmasını sağlayacaktır. Kampta eğlenceli oyunlardan zorlu yarışmalara, cesaret gerektiren aktivitelerden atölye çalışmalarına bir çok şey yaşayacağız veli-çocuk olarak.  

KAMPA KİMLER KATILABİLİR?
Veli Çocuk Kamplarımıza 7-13 yaş aralığında kız yada erkek çocuğu olan tüm veli-çocuklar katılabilir. 

KAMPA HANGİ MALZEMELERİ GETİRMEK GEREKİR?

Kampa gelirken yanımıza almamız gereken malzemeler; mont, yağmurluk, yeteri kadar iç çamaşırı, çorap, şapka, atkı, bot (lastik çizme), eşofman, yeteri kadar pantalon, su matarası, diş macunu, kişisel temizlik malzemesi, havlu, şampuan, terlik, spor ayakkabısı, sırt çantası.  

KAMPTA YEMEKLER NASILDIR?

Yemeklerimiz kampçılarımızın kamp ortamında harcayacakları enerji göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Yemeklerde kalite standartlarına sahip ürünler tercih edilmektedir. Günde üç öğün hazırlanan ana yemeklerimizin yanı sıra aperatif öğünlerde olacaktır, kampçılarımızın kaybettikleri kalorilerin geri kazanılmasını sağlayacaktır.


KAMPLARIMIZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN