+90 535 881 41 51

DOĞA KAMPI

Doğa programları, gençlere doğa ile uyumlu yaşamayı, zorluklarla mücadele etmeyi ve engeller karşısında çözüm üretmeyi öğretir. Kampçılar, şehir hayatından uzakta birbirinden heyecanlı aktiviteler ile maceranın tadını çıkarırken kendilerini keşfeder. Kamp süresince takımlar halinde hareket eden gençler, gelecekte kendilerine yol gösterecek farklı tecrübeleri güvenli bir ortamda yaşama şansı bulur. 

Klasik yaz kamplarına göre bir çok renkli aktiviteyi içinde bulunduran doğa programları, her gencin yaşaması gereken bir hayat tecrübesidir. Program içerikleri, gençlerin yeni dostluklar kurmalarına, takım ruhu kazanmalarına ve sorumluluk bilinçlerini geliştirmelerine katkıda bulunur. Kampta yapılacak doğa sporları, profesyonel eğitmenler tarafından kamp direktörleri ve takım koçları denetiminde gerçekleşir. 

Doğa sporları; sportif, kültürel ve sanatsal faaliyetlerle desteklenir. Kamp sonunda gençler evlerine unutulmaz hatıralar ile döner. Doğa ve macera kampı programı, kampçıları şehrin gürültüsünden uzaklaştırmak, onları doğa ile kucaklaştırmak ve unutulmaz deneyimler yaşamalarını sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. Kampçılar, yapılacak aktiviteler ile hayatın bilgisayar oyunlarından ibaret olmadığını doğada yaşayarak öğrenir. Özgüven, paylaşma, mücadele, takım ruhu ve özgürlük duygularını geliştirir. 

Bu program, kampçıların hayat görüşlerinin ve sorumluluk bilinçlerinin gelişmesine, inisiyatif kullanabilmelerine ve kişiliklerinin gelişmesine katkıda bulunur. Kampta yapılan doğa sporları eğitimleri, profesyonel eğitmenler tarafından kamp direktörleri ve takım koçları denetiminde gerçekleşir. Kampçılar, teknik eğitim saatleri dışındaki zamanlarda koçlar tarafından organize edilen drama, ritim atölyesi, spor etkinlikleri ve gece eğlenceleri ile keyifli bir kamp dönemi geçirir.


KAMPLARIMIZ HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞIN