+90 535 881 41 51

TARİHÇEMİZ

2017 Türkiye Kamplar Derneği üyeliğimizle kamp standartlarımızı daha yükseğe taşıdık.
2016 Kamp çeşitliliğimizi artırarak bünyemize sörf ve kayak kamplarını dahil ettik.
2012 Spor okulları sabit salon sayımız üç'e çözüm ortaklığı anlaşması yaptığımız özel okul sayısı beş'e sosyal ve spor alanlarının işletmesini aldığımız sitelerimizin sayısı da altı ya çıkmıştır.
2010 Yaz okulları - kış spor okulları ve kamp uygulamalarımız bir çok özel okul ile çözüm ortaklığı boyutunda anlaşmalar yapılarak kurumsal çalışmalarımız başlatılmıştır.
2009 Ümraniye'den sonra 2. salonumuz 2009 yılında Çengelköy'de faaliyete geçmiştir. Bu amaçla Çengelköy Lisesi ile anlaşılmış olup Batı Spor Kulübü Anadolu yakasında 2 salonda birden basketbol altyapı çalışmalarına devam etmektedir.
2007 2005 yılından bu yana düzenlenen kamplarda daha profesyonelce hizmet verilebilmesi amacıyla şirketleşmeye gidilmiş ve 2007 senesinde Westward Spor Organizasyonları kurulmuştur. Böylece yaz kampları, basketbol kampları ve doğa kampları düzenli olarak uygulanmaya başlanmış, katılımcı sayısı giderek artmıştır.
2006 Çocuklarımızın fiziksel gelişiminde en önemli zaman olan yaz mevsimini de yaz spor okullarıyla sürdüren Batı Spor Kulübü bu konuda bir ilk olarak özel yaşam alanlarına butik yaz spor okulları hizmetini 2006 yılında başlatmıştır. Sitelere özel olarak kurulan eğitmen ekibinin basketbol-tenis-yüzme ve yabancı dil branşında yaz boyunca verdiği eğitim sayesinde velilerimiz güvenlik-yemek ve servis külfetinden kurtularak çocuklarına butik ve kaliteli bir yaz spor eğitimi sunabilmektedirler.
2005 Batı, 2005 yılında spor kulübü olarak Batı Spor Kulübü adını almış ve yetiştirdiği sporcularını artık İstanbul basketbol liginde oynatabilir hale gelmiştir. Resmi liglerde mücadeleye başladığı günden itibaren adından söz ettiren Batı Spor Kulübü Türkiye'nin büyük takımlarına da bir çok sporcu kazandırmıştır.
2000 Batı, ilk çalışmalarına 2000 yılında temel basketbol eğitimi vererek başlamış ve eğitim verdiği çocukların sayısı giderek artmıştır. Profesyonel anlamda gelişme gösteren sporcu sayısı arttıkça eğitimin kalitesi de tecrübeli ve konusunda uzman antrenörlerle desteklenmiştir.