+90 535 881 41 51

çekmeköy tercih kolejinde batı yaz spor okulu

Yaz Spor Okulu projemiz 2014 yılında Çekmeköy Tercih Koleji'nde yapılacaktır. Broşür için tıklayınız. Detay bilgi için lütfen bize ulaşınız.

2014 YAZ KAMPI HAZIRLIKLARIMIZ TAMAMLANDI

Bu sene yaz kampı kontejyanımızı erken doldurduk. Kazandığımız zamanı kamp programımızın güncellenmesine ve geliştirilmesine harcadık. Artık kampçılarımız hem daha çok eğlenecek hemde daha fazla kazanım edinebilecek. Ekip olarak bizde heyecanla 14 Haziranı bekliyoruz.

Batı - tercİH KOLEJİ YAZ SPOR OKULUNDA EĞLENCE BAŞLIYOR


Batı - tercİH KOLEJİ YAZ SPOR OKULUNDA EĞLENCE BAŞLIYOR

Çekmeköyün en elit özel okullarından biri olan Tercih Koleji binasında yapılan yaz spor okulumuz basketbol - yüzme - tenis - cimnastik - florball - görsel sanatlar - ingilizce ve anasınıfı branşlarında hizmet vermektedir. 23 Haziranda başlayacak olan yaz okulumuzun ilk dönemi 18 Temmuzda sona erecektir. Hemen ardından 21 Temmuz - 22 Ağustos arası olacak olan 2. dönemimiz başlayacaktır.

İkinci dönemimizde bir hafta bayram tatili için ara verilecek ve 22 Ağustosa kadar devam edecektir. 4'er haftalık iki dönem halinde uygulanan programımız hafta içi beş gün sabah 09:15 ile akşam 16:15 saatleri arasındadır. Sabah kahvaltı ve öğlen yemek programımıza dahil olup servis hizmetimiz ayrıca ücretlendirilmektedir.
 
Yaz Spor Okulumuz Katılmak İsteyen Tüm 04 - 12 yaş arası çocuklarımıza açıktır...

Bilgi için lütfen irtibata geçin.

Batı YAZ OKULLARI çengelköy örnek kolejİnde

BATI SPOR KULÜBÜ YAZ SPOR OKULLARINA BİR YENİSİNİ EKLEDİ.
ÇENGELKÖY ÖZEL ÖRNEK KOLEJİ BÜNYESİNDE TAM GÜN OLARAK DÜZENLENECEK OLAN YAZ OKULUMUZA TÜM ÇOCUKLARIMIZI BEKLİYORUZ....

BASKETBOL-VOLEYBOL MAÇLARI KEYİFLİ GEÇTİ

BATI SPOR KULÜBÜ ile ÖRNEK KOLEJİ takımları arasında yapılan Basketbol ve Voleybol hazırlık maçları çok eğlenceli ve centilmenlik çerçevesi içerisinde geçti..Batı Spor Kulübü ve Örnek Koleji kardeşliğini en iyi şekilde devam ettirdiği için hem kulüp hemde kolej sporcularımızı tebrik ederiz..

YAZ KAMPI BROŞÜRÜMÜZ HAZIR

2013 Yaz Kampı broşürümüzün tasarımı tamamlandı. Mart ayında tanıtımı başlayacak olan yaz kampımızın çalışmaları hızla devam ediyor. İlk defa bu sezon BATI SPOR KULÜBÜ dışından da sporcu kabul edilecek olan yaz kampımıza tüm sporcularımızı bekliyoruz..