+90 535 881 41 51

BİZ KİMİZ?

Batı Spor Kulübü 2000 yılından itibaren 7-18 yaş arası çocuklara basketbol eğitimi veren, 2005 yılından itibaren de yaz kampları - basketbol kampları - yaz spor okulları çalışmalarını aralıksız sürdüren bir spor eğitim kuruluşudur. Kuruluşundan itibaren sporu araç olarak kullanıp gençlerimize özgüveni aşılamayı ve pozitif düşünerek kendilerine güvenen, iletişim ve ilişkileri kuvvetli bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Batı Spor Kulübü'nün tüm çalışmalarının programları bu temel ilkelere dayanmaktadır. 

Batı Spor Kulübü basketbol okullarıyla sporcularına kaliteli bir basketbol eğitiminin yanında takım olarak hareket edebilmeyi, yaşıtlarıyla olan iletişimini kuvvetlendirerek hayata daha güçlü adımlarla devam etmesini hedeflemektedir. Yılın çeşitli zamanlarında düzenlenen kampların temel amacı gençlerimizin ailelerinden ayrı olarak, kendi ayakları üzerinde durabilmenin ilk adımlarını profesyonel bir destekle beraber atabilmeleridir. 

Batı Spor Kulübü ekibinin tümü akademik eğitim almış ve almakta olup, çoğu pedagojik eğitimini tamamlamıştır. Ekibimiz eğitimin bir hayat boyunca sürdüğü felsefesini benimsemiş ve her geçen zaman çeşitli seminer, eğitim ve konferanslara katılarak kendilerini geliştirmeye devam etmektedir. Hedefimiz; geleceğimiz olan gençlerimize her geçen gün daha kaliteli ve daha dinamik bir eğitim verebilmektir.